Alksnynės mokykla

Apie mus

UAB Alksnynės vairavimo mokykla įkurta 2006 metais, Klaipėdoje. 2007 metais įmonei suteikta teisė rengti B kategorijos kelių transporto priemonių vairuotojus.

Šiuolaikiškai įrengtos patalpos, kompaktiška 11 vietų klasė, kompiuteriai, su naujausia programine įranga, skirta mokymo proceso vykdymui, stendai ir įvairi demonstracinė medžiaga, skirti geresniam žinių įsisavinimui.

Dirba patyrę, aukštos kvalifikacijos vairavimo instruktoriai ir teorijos dėstytojai. Mokiniai gali patys pasirinkti laiką, kada jiems patogu mokytis prie kompiuterių ir atlikti praktinio vairavimo užsiėmimus.

Vairuoti mokome šiais automobiliais:

• 2017m. Toyota Auris su mechanine pavarų dėže,

• 2008m. VW Polo su mechanine pavarų dėže,

• 2007m. VW Golf Plus su mechanine pavarų dėže,

• Siūlome individualų teorijos mokymą ir papildomus praktinio vairavimo užsiėmimus.

Kviečiame asmenis, turinčius vairuotojo pažymėjimą atnaujinti teorines bei praktines žinias.

Alksnynės mokykla © 2006. Sprendimas Reklamos studija ERISTAR